Miks ma kirjutan ehk Blogi mitu nägu

Alustasin kirjutamist kunagi ennemuistsel ajal. On olnud aktiivsemaid aegu ja täielikku vaikust. Blogi on olnud minu jaoks vingumise ja enese välja elamise koht. Ja kuna need varasemad aastad on olnud .. ütleme .. masendavad, siis pole avalehele lisanud ka arhiivi, sest pole vaja minevikus torkida. Elu on edasi läinud. 

Blogi on olnud depressiivne vingumine, liiga isiklik, rasedusblogi, titeblogi, suhtedraamad. 

Eelkõige on alati olnud aus. Minu siirad, koledad, ausad mõtted ja emotsioonid. 

Ja niiviisi tahan ka jätkata - ikka ausalt! On palju tundeid, mida inimesed ei taha tunnistada ega välja öelda. Aga mina ütlen. Sest ma ei ole üksi, kes koledaid mõtteid vahepeal mõtleb, ja Sina pole ka! Ei ole mina mõttetu luuser, pole ka Sina!

Nüüdseks olen depressiooni suures osas oma elust suutnud välja ravida. Tunnen, et minu sisemus on siiki õnnelik. Ja olenemata sellest, et vahepeal olen kurb, olen siiski õnnelik. Õnnelik inimene. Usun, et kõik on võimalik, peab ainult tegutsema. Ja tegutseda ma kavatsengi.

Tegutsen uue elustiiliga - LCHF, mida julgen soovitada kõigile. Okei, kui mitte päris LCHF, siis vähemalt LC, ehk siis low carb, ehk piirake süsivesikuid oma toidus. Räägin oma edusammudest ja tagasilöökidest (mida tuleb kindlasti, sest olen vahepeal ikka väga nõrk ega suuda vastu panna suhkrule). Loodetavasti õnnestub mingi aeg ka trenni minna.

Tegutsen laste kasvatamisega. Mul on neid kolm - 2009 sündinud Miku, 2011 sündinud Juku ja 2017 sündinud Ats. Suuremad poisid megaaktiivsed. Kuuldavasti olevat mina väiksena olnud samasugune - rõõmus, rõõsa ja alati midagi tegemas :) Minu pisikesed poisid ajavad mind hulluks ja panevad heldima. Ehk Sind ka. Ehk leiad mingi mõtte, jõu, tegevuse, et enda lastega jällegi paremini hakkama saada. 

Tegelen natukene vahepeal ka mõtlemisega. Või siis lihtsalt märkamisega. Või noh, mitte elamisega :D 

Ja seega võib öelda, et praeguseks on blogis kolm olulisemat teemat - LCHF, lapsed, mitteelu. 

Blogi on minu toidu nägu. Minu laste nägu. Minu nägu. 

Head lugemist!

***
Kui meeldib ( või ei meeldi :P ), vajuta "meeldib" blogi FB lehele. Seda saab teha ka blogi paremal küljel, sealsamas saab "jälgida" ka bloglovin'i vahendusel. Üldse, lisage, jälgige ja toetage :) Mulle meeldivad lugejad ja kommenteerijad :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Autokool ja sõidueksam

Päriselt küsingi tervisealast nõu

Teel opini 3 - psühhiaater, sisearst ja anestesioloog